JobsRomania - joburi in Romania, locuri de munca in toate domeniile

Detalii job

Minerva Construct

Sofer transport C+E in Belgia

Descriere companie:

Servicii HR

Tipul jobului: full time
Domeniul de activitate: Transporturi
Localitate: Bucuresti
Judet: Bucuresti
Data introducerii: 24-07-2018
Data expirarii: 25-09-2018

Descriere job:

Responsabilitati: - Conducerea transportului vrac al mărfurilor CE (pulberi și granule)
- Incărcare și descărcare independent
- Verificarea produselor daca corespund informațiilor din foaia de traseu
- Mentinerea legaturii cu programul în permanență, în special în caz de probleme sau întârzieri
- Lucrul în conformitate cu procedurile și reglementările de siguranță impuse de client.

Cerinte:

- Asumarea răspunderii pentru transportul în vrac - siguranța are prioritate
- Abilități de comunicare în limba engleză
- Abilități de conducere foarte bune și abilități de manipulare în vrac (utilizarea dispozitive pneumatice pentru încărcare și descărcare)
- Permis de conducere CE și codul 95 (pregatirea profesionala)
- Licența ADR nu este necesară, dar este utilă dacă aveți una
- Experienta cu transportul de marfuri in vrac
- Dacă nu aveți cunoștințe / experiență în ceea ce privește transportul de mărfuri în vrac, putem organiza această formare în cadrul companiei.
- Trebuie să fii pregătit si disponibil pentru acest curs timp de 2-3 săptămâni.
- Beneficii:
-Un salariu competitiv - toate orele sunt plătite - Contract de muncă belgian pentru angajarea cu normă întreagă
- Asistență cu relocare

Se ofera:

- masina;telefon;posibilitatea dezvoltarii unei cariere;salariu atractiv;altele;

 printeaza | ascunde linkuri |inchide fereastra

Link exchange: Anunturi Gratuite cu Poze | Anunturi Gratuite Online | Anunturi Online Gratuite | Anunturi Gratuite de Nota 10 | Anunturi Online |
Firme, servicii, produse | Transport de marfa | Constructii si Amenajari | Cadouri | Anunturi | Delta Dunarii
Bucharest Apartments | Animatoare Bucuresti | Terenuri Clinceni | Auto-Dealer.RO