JobsRomania - joburi in Romania, locuri de munca in toate domeniile

Detalii job

RIF-DC SRL

Angajam MANAGER Germania

Descriere companie:

SC RIF-DC SRL este o companie care oferă servicii de call-center, programare, logistică, o firma relativ tânără pe piața din domeniu, dar condusă de o echipă cu o vastă experiență în acest domeniu.

Tipul jobului: full time
Domeniul de activitate: Logistica
Localitate: Timisoara
Judet: Timis
Data introducerii: 17-05-2018
Data expirarii: 18-07-2018

Descriere job:

- Angajam manager de procese pentru depozitul nostru din Germania:
-Responsabilitati:
-asigura comunicarea in depozit intre departamente
-tine legatura cu managerii firmei
-se asigura ca procesele din depozit sunt respectate
-verifica reclamatile clientilor
-ofera suport sefilor de tura
-Ce oferim:
-transport, cazare si masa asigurata
-nivel profesional ridicat
-asigurare medicala
-posibilitatea de avansare
-Descrierea completa a postului si toate detaliile se vor face la interviu.

Cerinte:

-Cerintele postului:
-experienta anterioara constituie avantaj
-cunostinte de limba germana si engleza (nivel mediu)
-cunostinte de MS Office
-bune abilitati de comunicare, planificare si organizare
-simtul responsabilitatii

Se ofera:

- altele;

 printeaza | ascunde linkuri |inchide fereastra

Link exchange: Anunturi Gratuite cu Poze | Anunturi Gratuite Online | Anunturi Online Gratuite | Anunturi Gratuite de Nota 10 | Anunturi Online |
Firme, servicii, produse | Transport de marfa | Constructii si Amenajari | Cadouri | Anunturi | Delta Dunarii
Bucharest Apartments | Animatoare Bucuresti | Terenuri Clinceni | Auto-Dealer.RO