JobsRomania - joburi in Romania, locuri de munca in toate domeniile

Detalii job

AUTOGLOBUS 2000 SRL

Mecanic utilitare si/sau camioane

Descriere companie:

Cu o tradiţie de peste 35 de ani în domeniul auto și un portofoliu de peste 40.000 de clienţi fizici și juridici, Autoglobus Timișoara și-a extins și îmbunătăţit în permanenţă activitatea pentru a răspunde cerințelor clienţilor și a oferi servicii de specialitate de cea mai înaltă calitate.

Tipul jobului: full time
Domeniul de activitate: Auto
Localitate: Timisoara
Judet: Timis
Data introducerii: 14-05-2018
Data expirarii: 15-07-2018

Descriere job:

-Sarcini si responsabilități: - executa lucrările repartizate, conform normativelor si tehnologiilor constructor; - efectuează fise de verificare a stării tehnice a vehiculelor repartizate, sesizează defecțiuni, completează documentele de lucru, rezultatele măsurătorilor; - respecta standardele si procedurile de lucru; - urmărește zilnic realizarea obiectivului de manopera si piese de schimb; - participa la cursurile de formare si instruire profesionala.
-Beneficii - Loc de muncă în condiții excelente; - Salariu corect, conform realizărilor; - Tichete de masa; - Pachet servicii medicale; - Concediu de odihnă garantat; - Acces la tehnologie modern.

Cerinte:

- calificare in domeniu minim 2 ani;
- cunoștințe tehnice de specialitate;
- preocupat de perfecționarea profesionala;
- permis de conducere categoria B, categoria C si E – avantaj;
- experiență dovedita in ateliere dedicate lucrărilor de service utilitare – avantaj; • cunoștințe de utilizare calculator (MS Office, internet, programe auto) – avantaj.

Se ofera:

- bonuri de masa;prime pt. realizari;cursuri de specializare;posibilitatea dezvoltarii unei cariere;lucrul intr-un mediu profesional;salariu atractiv;

 printeaza | ascunde linkuri |inchide fereastra

Link exchange: Anunturi Gratuite cu Poze | Anunturi Gratuite Online | Anunturi Online Gratuite | Anunturi Gratuite de Nota 10 | Anunturi Online |
Firme, servicii, produse | Transport de marfa | Constructii si Amenajari | Cadouri | Anunturi | Delta Dunarii
Bucharest Apartments | Animatoare Bucuresti | Terenuri Clinceni | Auto-Dealer.RO