JobsRomania - joburi in Romania, locuri de munca in toate domeniile

Detalii job

gastrofilter

ANGAJAM REPREZENTANT VANZARI IN ZONA BRASOV

Descriere companie:

Tipul jobului: full time
Domeniul de activitate: Comert
Localitate: BRASOV
Judet: Brasov
Data introducerii: 16-01-2018
Data expirarii: 17-03-2018

Descriere job:

Responsabilitati: - promovarea produselor si serviciilor în concordanta cu strategia comerciala a companiei; - urmarirea si atingerea obiectivelor de vânzari stabilite de catre management; - consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii; - oferirea de informatii asupra caracteristicilor tehnice si functionale ale produselor; - vânzare directa de produse si servicii; - dezvoltarea relatiei cu clientii-mentinerea si dezvoltare bazei de clienti; Beneficii: - venituri corelate cu realizarile;
- bonusari in urma concursurilor periodice;
- traininguri si programe specializate de formare profesionala

Cerinte:

VECHIME MINIMA DE 2-3 ANI IN VANZARI

Se ofera:

- masina;telefon;bonuri de masa;prime de sarbatori;prime pt. realizari;comision;posibilitatea dezvoltarii unei cariere;lucrul intr-un mediu profesional;salariu atractiv;

 printeaza | ascunde linkuri |inchide fereastra

Link exchange: Anunturi Gratuite cu Poze | Anunturi Gratuite Online | Anunturi Online Gratuite | Anunturi Gratuite de Nota 10 | Anunturi Online |
Firme, servicii, produse | Transport de marfa | Constructii si Amenajari | Cadouri | Anunturi | Delta Dunarii
Bucharest Apartments | Animatoare Bucuresti | Terenuri Clinceni | Auto-Dealer.RO