JobsRomania - joburi in Romania, locuri de munca in toate domeniile

Detalii job

Sc Cumpana 1993 SRL

SC CUMPANA 1993 SRL angajeaza operatori sectie productie

Descriere companie:

Companie romaneasca intr-o continua expansiune, Cumpana este unul dintre cei mai importanti prestatori de servicii de aprovizionare cu apa in sistem watercooler din Romania, fiind producatorul si distribuitorul apei plate de izvor Cumpana la nivel national . Cu 15 puncte de lucru situate in cele mai importante orase ale tarii si peste 300 de salariati uniti intr-o echipa dinamica si orientata catre succes, Cumpana isi propune sa devina in viitorul apropiat unul dintre cei mai buni angajatori pentru care sa lucrezi, imbunatatind continuu atat baza materiala cat si mediul de lucru.

Tipul jobului: full time
Domeniul de activitate: Productie
Localitate: Stefanestii de Jos
Judet: Ilfov
Data introducerii: 25-07-2017
Data expirarii: 26-09-2017

Descriere job:

Ce responsabilitati ai: Supraveghezi buna functionare a utilajelor din aria de actiune; Urmaresti calitatea produsului finit (conform standardelor de calitate) si elimini produsele neconforme; Esti responsabil de buna utilizarea a echipamentelor din dotare pe toata durata schimbului; Efectueaza si mentine curatenia utilajelor din sectia de imbuteliere apa; Cerem de la tine: Studii medii; Seriozitate, implicare, responsabilitate si dorinta de a munci; Bune abilitati de comunicare; Disponibilitate de lucru in ture (trei ture pe timp de vara si doua ture pe timp de iarna); Entuziasm si dorinta de a invata si de a contribui la bunul mers al activitatilor de livrare. Ce-ti oferim: Un mediu de lucru foarte placut; Salariu motivant si oportunitati de invatare si dezvoltare; Tichete de masa; Transport: Bucuresti/Stefanesti si retur. Decontarea partiala a transportului in limita a 100 de lei

Cerinte:

Ce-ti oferim: Un mediu de lucru foarte placut; Salariu motivant si oportunitati de invatare si dezvoltare; Tichete de masa; Transport: Bucuresti/Stefanesti si retur. Decontarea partiala a transportului in limita a 100 de lei

Se ofera:

- bonuri de masa;posibilitatea dezvoltarii unei cariere;lucrul intr-un mediu profesional;

 printeaza | ascunde linkuri |inchide fereastra

Link exchange: Anunturi Gratuite cu Poze | Anunturi Gratuite Online | Anunturi Online Gratuite | Anunturi Gratuite de Nota 10 | Anunturi Online |
Firme, servicii, produse | Transport de marfa | Constructii si Amenajari | Cadouri | Anunturi | Delta Dunarii
Bucharest Apartments | Animatoare Bucuresti | Terenuri Clinceni | Auto-Dealer.RO